Apartamento Con Jacuzzi Privado Aguacate

  • 43 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Apartamento Con Jacuzzi Privado Aguacate Μαδρίτη 43 τ.μ. Απέχει περίπου 6 χλμ. από την Πλάθα Μαγιόρ και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό San Francisco. Στους επισκέπτες προσφέρονται τζακούζι για βελτίωση της εμπειρίας διαμονής.

Οι επισκέπτες του Apartamento Con Jacuzzi Privado Aguacate έχουν πρόσβαση στον χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το κατάλυμα προσφέρει στους επισκέπτες μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών. Επιπλέον, θα βρείτε μπανιέρα σπα, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Αυτό το διαμέρισμα παρέχει μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.

Το διαμέρισμα απέχει περίπου 7 χλμ. από το Κρυστάλλινο Παλάτι. Το Εθνικό Μουσείο Τέχνης Βασίλισσα Σοφία απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από αυτό το διαμέρισμα. Ο σταθμός λεωφορείων Euro-Obolo βρίσκεται σε απόσταση μόλις 550 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartamento Con Jacuzzi Privado Aguacate Μαδρίτη
Palacio Vistalegre Apartamento Madrid
Τιμή μόνο για κινητά

Palacio Vistalegre Apartamento Madrid

8.8
Έξοχο 31 σχόλια
1.7 χλμ. από το κατάλυμα
USD 124 USD 112
ανά νύχτα
Casa De Huespedes Gomez Ulla 2
Τιμή μόνο για κινητά

Casa De Huespedes Gomez Ulla 2

5.7
Αξιοπρεπές 54 σχόλια
1.9 χλμ. από το κατάλυμα
USD 69 USD 62
ανά νύχτα
Suites Marques De Vadillo
Τιμή μόνο για κινητά

Suites Marques De Vadillo

8.5
Έξοχο 1196 σχόλια
2.5 χλμ. από το κατάλυμα
USD 126 USD 113
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    32 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα

    Αναψυχή

    • Τζακούζι

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCNT0000080980001011371565875,HUTX-232698
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Apartamento Con Jacuzzi Privado Aguacate;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartamento Con Jacuzzi Privado Aguacate περιλαμβάνουν Πλάθα δε Σάντα Άνα, Μουσείο ντελ Πράδο καθώς και Γκραν Βία.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Apartamento Con Jacuzzi Privado Aguacate;
      Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Con Jacuzzi Privado Aguacate θα είναι 192€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Apartamento Con Jacuzzi Privado Aguacate;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Apartamento Con Jacuzzi Privado Aguacate περιλαμβάνουν Casa Botías και La Picota III και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Όχι, στο διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 43 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    32 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartamento Con Jacuzzi Privado Aguacate Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο